Hakkımızda

Opel Yol Yardım olarak bizlere 0533 562 83 95 - 0216 414 94 90 nolu iletişim numaralarımızdan bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Herhangi bir arıza yada aksaklık durumunda Opel Yol Yardımı sizlerin hizmetinizdedir. Yolda kalan araçlarınızın onarımına ihtiyaç duyduğunuzda, 1 saat içerisinde size ulaşıyor ve önce araç başında arızayı çözmeye çalışıyoruz. Böylece arızalı aracınız mümkün olan en kısa süre içerisinde, tekrar yola çıkabilir hale getirmek için uğraşıyoruz. Araç başında yapılması gereken tüm onarım, bakım hizmetleri veya aracınızın servise alınıp arızasının giderilmesi konularında sizinleyiz. İletişim numaralarımızı aradığınızda uzmanlarımız her zaman yardıma hazır. Gerekli durumlarda ise en yakın acil servis aracımız size yönlendirilir. Daha sonra ise acil servis merkezimizde, arızalı aracınızın oranırımı ve bakımı yapılarak, tekrar sağlam şekilde trafiğe çıkması sağlanır.

Servisimizde aracınızla ilgilenen personel Doğuş grubu markasının tüm parçaları ile ilgili eğitimli ve uzmanlık derecesinde ustalardan seçilmiştir. Gelişen teknoloji ve her yıl yenilenen araç modelleri ile ilgili sürekli eğitim alan personelimize eşlik eden teknolojik ekipmanlarımızla sizlere kusursuz ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunmaktayız.

Servis hizmetlerinin yerine getirilmesi ve bakım onarım maliyetleri ile ilgili değerli OPEL CHEVROLET VOLKSWAGEN AUDİ SEAT marka araç sahiplerinin beklentisi doğrultusunda hizmet etmek amacıyla firmamız konusunda uzman ekip ve ekipmanlardan oluşturulmuştur.

img